Ako môžem aktualizovať ESET Smart Security alebo ESET NOD32 Antivirus na najnovšiu verziu?

Ak máte staršie verzie ESET Smart Security pre domácnosti alebo ESET NOD32 Antivirus pre domácnosti, môžete si stiahnuť a nainštalovať najnovšiu verziu vášho produktu priamo cez vašu starú verziu produktu ESET (bez nutnosti odinštalácie). Ak je dostupná nová verzia produktu, tak túto informáciu sa dozviete na záložke Domov a aj na záložke Aktualizácia. Kliknite sem ak potrebujete zistiť akú verziu produktu máte momentálne nainštalovanú. Tento upgrade na najnovšiu verziu je pre používateľov s platnou licenciu produktov ESET na platforme Windows pre domácnosti (t.j. Home Edition) bezplatný.

PoužívateMac?

Používate Linux?

POZNÁMKA:

Inovácia (upgrade) je zdarma len pre produkty toho istého typu. Teda napríklad ak preinštalovávate ESET NOD32 Antivirus 4.x na ESET NOD32 Antivirus 9.x. Nie je možné preinštalovať stávajúci ESET NOD32 Antivirus 4.x na ESET Smart Security 9.x, pretože sa jedná o odlišný produkt.

 Stiahnite si Live inštalátor a spravte upgrade vášho produktu ESET

  1. Stiahnite si Inštalátor ESET pre váš produkt ESET pre Windows 2000/XP/2003/Vista/7/8 pravým kliknutím na jeden z odkazov dole a kliknutím na možnosť Uložiť ako

    Inštalátor ESET automaticky identifikuje typ a architektúru (32-bit/64-bit) vášho operačného systému a nainštalujte najnovšiu verziu vášho produktu ESET.

    ESET NOD32 Antivirus    ESET Smart Security
  2. V okne Uložiť ako vyberte umiestnenie Pracovná plocha (Desktop) a kliknite na Uložiť.


Príklad ukladania na plochu: Inštalátor ESET Smart Security na Windows 7

 

POZNÁMKA:

Názvy okien a aktívnych prvkov ako aj ich vzhľad sa môžu mierne odlišovať v závislosti od použitej verzie systému, jeho jazykovej lokalizácie a samotných nastavení Windows.

  1. Po ukončení sťahovania inštalátora sa tento buď spustí automaticky (objaví sa okno s výzvou, potvrďte spustenie kliknutím na Spustiť resp. Áno), alebo ho budete musieť spustiť ručne dvojitým kliknutím na jeho ikonu na pracovnej ploche, príp. inom umiestnení, ktoré ste vybrali pri sťahovaní súbora.
  2. Po spustení súboru prosím postupujte podľa inštrukcií Inštalátora ESET, pre podrobnejší návod s obrazovou dokumentáciou si prosím pozrite tieto články našej databázy znalostí:

    pre ESET Smart Security 7.x          pre ESET NOD32 Antivirus 7.x

Bol tento návod užitočný?