Home article search

Ako aktualizujem na Windows 10 s už nainštalovaným programom ESET?

Riešenie

Domácnosti: Inovácia na Windows 10

Pre zabezpečenie hladkého priebehu inovácie na Windows 10:

 1. Kliknite sem pre inštrukcie, ako zistiť, či máte najnovšiu verziu.
  1. Používatelia s ESET produktmi verzie 7.x a vyššie: Kliknite sem pre inštrukcie ohľadom stiahnutia najnovšej aktualizácie vírusovej databázy.
  2. Používatelia s ESET produktmi verzie 6.0.316 a nižšie: Kliknite sem pre inštrukcie ohľadom aktualizácie (inovácie) na najnovšiu verziu. Najnovšiu aktualizáciu obdržíte ako súčasť inovácie vášho produktu.
 2. Keď prejdete týmito krokmi, ste pripravení na bezpečnú inováciu na Windows 10. Pre viac informácií o inovácii na Windows 10 so špecifickými produktmi firmy ESET pokračujte v čítaní nižšie.

Kompatibilita produktov firmy ESET určených pre domácnosti s Windows 10:

Produkt

Kompatibilné s Windows 10
ESET Smart Security / ESET NOD32 Antivirus 7.x a vyššie verzie Áno, môžete inovovať na Windows 10
ESET Smart Security / ESET NOD32 Antivirus 6.0.316 a verzie nižšie Nie, pozrite nižšie

Aktualizačné scenáre

 1. Používam ESET Smart Security / ESET NOD32 Antivirus verziu 7.x alebo vyššiu verziu a chcem inovovať na Windows 10 — čo by som mal robiť?

  Môžete inovovať na Windows 10 s Vaším produktom firmy ESET. Všetky nastavenia a licenčné informácie budú zachované.

 2. Používam produkt takej verzie, ktorý nie je uvedený v zozname kompatibilných produktov s Windows 10, ale aj tak chcem inovovať na Windows 10 — čo by som mal robiť?

  Najprv aktualizujte váš produkt od firmy ESET na najnovšiu verziu  a uistite sa, že používate najnovšiu verziu vírusovej databázy, než by ste inovovali na Windows 10.

  Ak uskutočníte inováciu na Windows 10 s nekompatibilnou verziou produktu od firmy ESET, tak po inštalácii Windows 10, budete vyzvaní na aktualizáciu vášho produktu od firmy ESET na najnovšiu verziu. Kliknite OK a najnovšia verzia vášho produktu od firmy ESET kompatibilná s Windows 10 bude nainštalovaná cez Live Inštalátor. Všetky nastavenia a licenčné informácie sa prenesú automaticky. Ak by ste mali problémy s procesom aktualizácie, kontaktujte technickú podporu spoločnosti ESET.

Obrázok 1-1
Príklad upozornenia, ktorú ukázal ESET Smart Security po inovácii na Windows 10

Firmy: Inovácia na Windows 10

Pre zabezpečenie hladkého priebehu inovácie na Windows 10:

Odporúčame mať najnovšiu aktualizovanú verziu vami nainštalovaného ESET Endpoint riešenia, aby ste sa uistili, že je kompatibilné s Windows 10. Pre zachovanie nastavení a licenčných informácií, dôrazne odporúčame, aby ste aktualizovali váš produkt od firmy ESET, než by ste inovovali na Windows 10.

 1. Kliknite sem pre inštrukcie, že ako zistiť, či máte najnovšiu verziu.
  1. Používatelia s ESET produktmi verziou 6.1.227.x a vyššie: Kliknite sem pre inštrukcie ohľadom stiahnutia najnovšej aktualizácie.
  2. Používatelia s ESET produktmi verzie 6 a skoršími ako 6.1.2227.x: Kliknite sem pre inštrukcie ohľadom inovácie na najnovšiu verziu. Najnovšiu aktualizáciu obdržíte ako súčasť inovácie.
  3. Používatelia s ESET produktmi verzie 5.x alebo nižšie: Kliknite sem pre inštrukcie ohľadom stiahnutia najnovšej verzie 5.x, ktorá je vhodná na inováciu na Windows 10. Najnovšiu aktualizáciu obdržíte ako súčasť inovácie.
 2. Keď prejdete týmito krokmi, ste pripravení na bezpečnú inováciu na Windows 10. Pre viac informácií o inovácii na Windows 10 so špecifickými produktmi firmy ESET, pokračujte v čítaní nižšie.

Kompatibilita riešenia ESET endpoint s Windows 10:

Produkt Kompatibilný s Windows 10 Zachované nastavenia a licenčné informácie
ESET Endpoint Security / ESET Endpoint Antivirus 6.1.2227.x a vyššie Áno, môžete inovovať na Windows 10 Áno
ESET Endpoint Security / ESET Endpoint Antivirus 6.1.2222.x alebo 6.1.2109 Nie, pozrite aktualizačný scenár 2 nižšie Áno*
ESET Endpoint Security / ESET Endpoint Antivirus 5.0.2126 a neskoršie vydania 5.x Áno, môžete inovovať na Windows 10 Áno
ESET Smart Security Business edition / ESET NOD32 Antivirus Business edition Nie, pozrite nižšie Áno**

*Aktualizujte na najnovšiu verziu vášho riešenia ESET Endpoint, než by ste inovovali na Windows 10, aby ste sa uistili, že všetky nastavenia a licenčné informácie sa prenesú

**Aktualizujte na najnovšie vydanie 5.x vášho riešenia ESET Endpoint, než by ste inovovali na Windows 10, aby ste sa uistili, že všetky nastavenia a licenčné informácie sa prenesú

Aktualizačné scenáre

 1. Používam ESET Endpoint Security / ESET Endpoint Antivirus verziu 6.1.2227.x alebo vyššiu verziu a chcem inovovať na Windows 10 — čo by som mal robiť?

  Môžete inovovať na Windows 10 s vašim produktom firmy ESET. Všetky nastavenia a licenčné informácie sa zachovajú.

 2. Používam produkt takej verzie, ktorý nie je uvedený v zozname kompatibilných produktov s Windows 10, ale aj tak chcem inovovať na Windows 10 — čo by som mal robiť?

  Odporúčame, aby ste najprv aktualizovali váš produkt od firmy ESET na najnovšiu verziu a uistili sa, že používate najnovšiu verziu vírusovej databázy, než by ste inovovali na Windows 10, aby sa zabezpečilo zachovanie nastavení a licenčných informácií.

  Ak uskutočníte inováciu na Windows 10 s nekompatibilnou verziou vášho produktu od firmy ESET, tak po inštalácii Windows 10 budete vyzvaní na aktualizáciu vášho produktu od firmy ESET na najnovšiu verziu. Ak by ste mali problémy s procesom aktualizácie, kontaktujte technickú podporu spoločnosti ESET.

Obrázok 1-2
Príklad upozornenia, ktorú ukázal ESET Endpoint Security po inovácii na Windows 10

POZNÁMKA:

Ak používate ESET Remote Administrator 6, nasledujte inštrukcie ohľadom aktualizácie vášho produktu ESET Endpoint na najnovšiu verziu:

Ak používate ESET Remote Administrator 5, nasledujte inštrukcie ohľadom aktualizácie vášho produktu ESET Endpoint na najnovšiu verziu 5.x:

 Bol tento návod užitočný?